Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/home/a6738802/public_html/ina.php) is not within the allowed path(s): (/opt/awex-pages:/storage/ssd3/900/1737900) in /storage/ssd3/900/1737900/public_html/info/stories.php on line 1 Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/home/a6738802/public_html/ina.php) is not within the allowed path(s): (/opt/awex-pages:/storage/ssd3/900/1737900) in /storage/ssd3/900/1737900/public_html/info/stories.php on line 1 Warning: include(/home/a6738802/public_html/ina.php): failed to open stream: Operation not permitted in /storage/ssd3/900/1737900/public_html/info/stories.php on line 1 Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File(/home/a6738802/public_html/ina.php) is not within the allowed path(s): (/opt/awex-pages:/storage/ssd3/900/1737900) in /storage/ssd3/900/1737900/public_html/info/stories.php on line 1 Warning: include(/home/a6738802/public_html/ina.php): failed to open stream: Operation not permitted in /storage/ssd3/900/1737900/public_html/info/stories.php on line 1 Warning: include(): Failed opening '/home/a6738802/public_html/ina.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /storage/ssd3/900/1737900/public_html/info/stories.php on line 1
מידע » הסיפור
סיפור הליטל פייטר - קרדיטים
תוכנה: Jiquera Mondilano
טקסט: Pigflesh
תמונות: Eltorin ו-Do


פרק 1: מסעו של דיוויס
דיוויס ודניס היו בלתי נפרדים מלידה. כתאומים, תמיד עמדה בפניהם שאלת ה"מי היותר טוב מבינהם" בחלק כשלהו בראשם, ולכן דיוויס, מרצון להוכיח את היותו המוכשר יותר מבניהם, הלך לסבו מאקו לעזרה. מאקו סיפר לו שאם הוא יתאמן מספיק חזק, דרך האמת תתגלה בפניו. דיוויס, בהיותו הסבלן מבין התאומים, חשב שדעה זו הייתה ללא ספק נכונה ולכן הוא התאמן בעוצמה שמעולם לא נראתה לפניכן אצל ילד צעיר כל כך. בלילה שלפני יום הולדתו העשירית, לדיוויס היה את החלום הכי נפלא ועמוק, של דרקון, בצבע בלתי יאומן של אוקינוס כחול עמוק.

כשהתעורר, הוא רץ ישירות למאקו, אשר כבר המתין לו עם סל מלא במזון ואספקה. אז דיוויס יצא למסעו שהוביל אותו לקויצ'י, רוח הדרקון, אשר לאחר קרב שארך שלושה ימים, נפל להסתערותו של דיוויס. הוא לימד את דיוויס טכניקות אשר רק העתיקים, החכמים והעוצמתיים ביותר שבלוחמים יכלו לבצע.

לבסוף, לאחר מסע של שנתיים וחצי, דיוויס חזר לכפרו. מפגשו עם אחיו היה, לעומת זאת, קצר אורך. דקות אחדות לאחר הגעתו, האחים שמעו את סבם צועק בטון שהולך ומחמיר. הם מיהרו למקדש, שם אחד מתלמידיו של מאקו, פיירן, עמד ליטול כדור אש ישירות אל סבם הנופל. דניס זינק לעברו ודחף את מאקו אל מחוץ לדרך. בעוד דיוויס לקח על עצמו את המשימה לתת לפיירן אגרוף סנטר אל תוך השמים. בעוד גופו של פיירן נחת בחבטה רועמת, שני האחים עמדו זה לצד זה עם כדורי אנרגיה ערוכים ומזומנים להתקפה. פיירן קם על רגליו ואז האנרגיה טסה לעברו. הוא התחמק מהכדור של דיוויס בלי בעיות מיוחדות אבל הכדור של דניס פגע בו בחזה והעיף אותו על פני האדמה. לפתע אדם דהר אל תוך הדרך, ניפף בחרבו וצעק גידופים על "קרב הוגן". האדם לקח תנופה עצומה כלפי מעלה אל דיוויס, ותפס אותו, אומנם רק מתחת לסנטר, אבל זה היה מספיק בכדי להפילו מרגליו. הוא נחת בידיו ונדחף קדימה, נטע את את רגליו בחוזקה בבטנו של האיש ושחרר גל של אגרופים אכזריים לפני שהתחמק בעזרת סלטה אחורית מתנופה נוספת של איש החרבות. כל אותו זמן, דניס ופיירן נלחמו, אבל ידו של דניס הייתה על העליונה והוא היה מוכן להכות את ראשו של יריבו אל תוך האדמה, אך מאקו צעק לו לעצור. בזמן שדניס הופתע ונעצר, פיירן שחרר עצמו מיריבו ורץ מספר צעדים לאחור, רק בכדי להיות בטוח.

לאחר מכן הוא צעק למאקו על תוכניותיו לנקמה על המקדש וקילל את מאקו על מעשיו, לפני שהסתלק בזרירות. משהבין איש החרבות כי נותר לבדו, הוא ברח עם פיירן. דיוויס ודניס רצו אל סבם המוכה והמדמם, שסיפר לדיוויס שידע שהוא יעשה את המסע בחזרה, וכמה הוא אהב את שניהם, ואז הוא שחרר את נשמתו הסופית ומת. חמש עשרה ימים לאחר מכן, האחים עזבו כדי למצוא את רוצח סבם. העקבות הובילו אותם לצידו השני של הארץ ולאליפות הליטל פייטר.פרק 2: חזרתו של פיירן
דייויס רתח כשקרא ברשימת הקרבות המתוכננות שסוף סוף קרב היה מתוכנן נגד פיירן, אך שהיה זה דניס שאמור היה להלחם נגדו. דייויס מיהר בחזרה לחדר המלון ששיתף עם אחיו בעודם נלחמים בטורניר, ובאלימות פתח את הדלת לרווחה. דייויס צעק לעבר אחיו, אשר ביצע מדיטציה בשלווה על המיטה, לוותר על סיכויו להלחם בפיירן ולתת לו את מקומו. אז התפתח ויכוח סוער, עד שהעליב דייויס את דניס על חוסר יכולתו להילחם. מה שגרם לדניס להדוף את דייויס אל מחוץ חלון הקומה השניה ואל עבר מחצית הדרך במורד הרחוב.

ג'ק ראה את דייויס נופל לאדמה ורץ במהירות לעזרתו. ג'ק לקח את דייויס אל המכשף ג'ון, שהיה מסוגל לרפא את פצעיו, אך לא הצליח להסיר בהצלחה כמה רסיסי זכוכית מחזהו. לאחר מנוחה של כמה ימים, ג'ון התיר לדייויס לעזוב, אך כאשר הוא עשה כמעט את כל הדרך בחזרה למלון, בכדי להתנצל בפני דניס, ג'ק רץ לעברו ואמר לו שהוא חייב לבוא לזירה במיידית. דייויס הלך אחרי ג'ק בחזרה לזירה, שם ראה את פיירן עומד מעל אחיו, עם כדור אש בידו, מוכן לחסלו. לדייויס היה פלאשבק של מאקו, סבו, שסבלו מאותו גורל, בידי פיירן הרבה יותר צעיר, אך מסוכן באותה המידה. אבל במקום זאת פיירן פשוט ירה את כדור האש לאוויר והכריז על ניצחונו. פיירן עזב את דניס, אז דניס זינק ובעט בגבו של פיירן.

פיירן התגלגל קדימה, הסתובב וירה כדור בוער לעברו של דניס. כדור האש פגע בחזהו של דניס וצרב מספיק בשר כך שחזהו היה גלוי לעין. כשדניס נפל, דייויס מיהר לצאת לעברו והגיע אליו כמה שניות אחרי שהוא פגע בקרקע. אחיו כבר היה מת. דייויס חיבק את אחיו בזרועותיו, בעוד הקהל התאסף סביבו. דיוויס הרים את מבטו וראה את פיירן שעמד לידו. "אמרתי לו שהקרב נגמר, לא היה שום דבר שיכולתי לעשות," הוא אמר בנינוחות, והלך אל תוך ההמון. דייוויס קפץ על רגליו בכדי ללכת אחריו, אבל ג'ון עמד בדרך ואמר לו לא לעשות זאת. דיוויס הכניס אגרוף בג'ון, אבל הוא תפס זאת בקלות, והניח את ידו על פניו של דייוויס, וכפה עליו שינה קסומה.

דייויס התעורר במיטתו בחדר המלון. הוא ראה תנועה מהירה מזווית העין, וקפץ מהמיטה בדיוק בזמן, אחרת היה מתנפץ לרסיסים על ידי נשק מפוצל ענק. האיש שהחזיק בקלשון התופת, צחק עמוקות ותקף אותו. דייויס זינק לאוויר, ומעל לבוהן, ותכנן לנחות על גבו ולהפילו ארצה, אך האיש הניף את קלשונו מסביב והטיח אותו במרכז עמוד השדרה של דיוויס. דייויס נפל באוויר והתרסק, קודם על פניו. הוא קפץ בחזרה על רגליו, עם שברי הזכוכית הזעירים, מה שגרם לחזהו לשרוף מכאב. הוא הסתובב וחיפש את האיש, אז הקלשון ריסק את כתפו האחורי. הוא נפל על ברך אחד והקלשון ירד לעברו שוב, רק שהפעם דיוויס תפס אותו. הוא שמע את האיש מאחוריו נאנק ומנסה להפעיל את כל הכוח שבידו על הנשק. דיוויס נתן תפילה קטנה לקויצ'י תחת נשימתו, וזימן את כל אנרגיית הדרקון שהיה הוא מסוגל לו. דייויס הניף האיש מעל ראשו באמצעות שימוש בקלשון כמנוף, ואז הוא שחרר את אחיזתו.

הפיצוץ היה עז, הוא זעזע את כל החדר, ופוצץ את אחד מצדדיו החוצה. דייויס נפל על האדמה, ידיו שותתות דם וגופו כואב. דם החל לכרוך את דרכו מעלה מקיבתו אל גרונו. הוא לא התנגד, יותר מזה, הוא קיבל זאת בברכה, הוא רצה להיות עם אחיו שוב. ברגעי גסיסתו, הוא ראה את אחיו, יפה מתמיד, בבגדים זהובים מרחף מעליו. רוחו של אחיו ירדה אל גופו, וזה הרגיש כל כך חם וזהוב, שחש עצמו לחייך, למרות שזה הכאיב לו לעשות זאת. ואז ממש לפני שלבו הפסיק לפעום, הוא שמע את קולו של אחיו, "זה לא נגמר בדרך הזאת."פרק 3: תחייתו של המת
(בקרוב יועלה לאתר)

פרק 4: כוח בלתי מוגבל
(בקרוב יועלה לאתר)